KARRIER
Álláslehetőség

Jelenleg bővítjük csapatunkat és egy tapasztalt, elhivatott szerelőt keresünk a következő feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Tehergépjárművek javítása, karbantartása és diagnosztizálása
  • Rendszeres karbantartási feladatok elvégzése, beleértve az olajcsere, szűrőcserék, fékbetétek cseréjét stb.
  • Hibaelhárítás és hibák javítása mechanikus, elektromos és elektronikus rendszerekben
  • Diagnosztikai eszközök használata a problémák azonosításához
  • A gépjárművek alkatrészeinek cseréje és beállítása
  • Megfelelő dokumentáció vezetése a végzett munkáról és javításokról
  • Biztonsági előírások és előírt szabványok betartása

Elvárások:

  • Tapasztalat a tehergépjármű-szerelés területén
  • Mezőgazdasági gépszerelő vagy hasonló szakmai végzettség
  • Kiváló diagnosztikai és problémamegoldó képességek
  • Jó szervező- és időmenedzsment képesség
  • Képes önállóan dolgozni és csapatban is hatékonyan együttműködni
  • Jó kommunikációs készség és ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Pontosság és figyelem a részletekre
  • Nyitott és pozitív hozzáállás a folyamatos tanulásra és szakmai fejlődésre

Előnyt jelent:

  • További járműszerelési tapasztalatok, például emelőgépek vagy mezőgazdasági gépek területén
  • Elektronikai és elektromos rendszerek ismerete

Cégünk kínálata:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil és fejlődő vállalati környezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Kiváló munkakörülmények és modern eszközök
  • Barátságos és összetartó csapat

Ha felkeltettük érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásainknak, kérjük, küldd el a szakmai önéletrajzodat és/vagy motivációs leveledet a penzugy@boszkamion.hu. Kérjük, tüntesd fel a tárgyban a “Tehergépjármű Szerelői Állás” megnevezést. A kiválasztási folyamat során felvesszük veled a kapcsolatot, ha a jelentkezésed alapján további információra van szükségünk.

Köszönjük érdeklődésedet, és várjuk jelentkezésedet!

Kapcsolódó bejegyzések