KARRIER
Álláslehetőség

Cégünk egy megbízható szállítmányozási vállalat, és jelenleg 40 tonnás nyerges szerelvényre keres belföldi gépkocsivezetőt hetelős (hétfőtől-péntekig) munkára. Az állás lehetőséget kínál egy dinamikus és felelősségteljes munkára a belföldi közúti fuvarozás területén.

Feladatok:

  • 40 tonnás autók vezetése biztonságos és hatékony módon
  • Szállítmányok fel- és lerakodása
  • Szállítási dokumentáció kezelése
  • Az utakon való navigáció és az előre tervezett útvonalak betartása

Elvárások:

  • Érvényes C+E kategóriás vezetői engedély
  • Digitális sofőrkártya
  • Megbízhatóság és felelősségtudat
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Jó kommunikációs készségek
  • Rugalmasság és képesség a hosszú utazásokra
  • Előnyt jelent a korábbi gépkocsivezetői tapasztalat

Ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahelyi környezet
  • Modern és jól karbantartott járműpark
  • Lehetőség a nemzetközi fuvarozásra
  • Kiemelkedő munkabiztonság és szakmai támogatás

Amennyiben érdekli Önt ez a pozíció, és megfelel a követelményeknek, kérjük küldje el részletes önéletrajzát a penzugy@boszkaion.hu.

További információ a +36 20 9538-546-os telefonszámon kérhető.

Kérjük, a tárgy mezőben tüntesse fel “gépkocsivezetői álláshirdetés”.

Várjuk jelentkezését, és előre is köszönjük az érdeklődést!

Kapcsolódó bejegyzések